Профессиональные дезинфицирующие средства

Для здійснення адекватних протиепідемічних заходів щодо запобігання виникненню серед населення захворювання на коронавірусну висококонтагіозну інфекцію просимо зробити вибір щодо засобів, методів та режимів дезінфекції поверхонь, що можуть бути потенційними об’єктами передачі інфекції.

На сьогоднішній день в Україні існує засіб «Legion sanitizer» («ЛЕГІОН САНІТАЙЗЕР») (Висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи №602-123-20-5/8857), що володіє високим рівнем віруліцидної активності проти широкого спектру збудників, в т.ч. коронавірусу, та рекомендований як високоефективний засіб для профілактичної, вимушеної та поточної дезінфекції на всіх епідемічно важливих об’єктах при вірусних інфекціях. Унікальний характер «ЛЕГІОН САНІТАЙЗЕР» надає діюча речовина – полігексаметиленгуанідин, яка за ступенем дії на організм людини відповідає 4 класу малотоксичних речовин, не має інгаляційної токсичності, забезпечує безпеку при роботі із засобом та екологічність. Рекомендовано проводити обробки поверхонь методом протирання, зрошення, замочування, аерозольно. Засіб гарантує довгострокову (пролонговану) дезінфікуючу післядію оброблених контактних поверхонь, що вигідно відрізняє його від інших препаратів на ринку деззасобів.

Засіб претендує на універсальність, так як ним дезінфікують найрізноманітніші поверхні у лікувально-профілактичних закладах та осередках інфекційних захворювань, устаткування, предметів догляду за хворими, посуду, білизни, санітарно-технічного обладнання, прибирального інвентарю, транспортних засобів та ін.; у будівлях – систем вентиляції та кондиціювання повітря, наповнення дезкилимків. Аерозольно засіб застосовується для знезараження великих об’ємів приміщень із застосуванням генераторів холодного туману.

Виходячи з викладеного, засобом оптимального виробу для дезінфекції при загрозі коронавірусної епідемії, для забезпечення колективної безпеки населення України являється препарат «ЛЕГІОН САНІТАЙЗЕР». Засіб виробляється у формі готового до застосування 1% розчину для поверхонь та засобу універсального 0.5% для дезінфекції шкіри рук на водній основі.

«Legion sanitizer» для дезінфекції поверхонь та шкіри рук, вартість продукції вказана з ПДВ:

Наименование Цена, грн.

1 літр розчину для дезінфекції поверхонь «ЛЕГІОН САНІТАЙЗЕР» 1%

560.00

1 літр засобу для дезінфекції «ЛЕГІОН САНІТАЙЗЕР універсальний» 0.5%

560.00

5 літрів розчину для дезінфекції поверхонь «ЛЕГІОН САНІТАЙЗЕР» 1%

1920.00

5 літрів засобу для дезінфекції «ЛЕГІОН САНІТАЙЗЕР універсальний» 0.5%

1920.00

флакон з розпилювачем для дезінфекції поверхонь, 250 мл 1%

210.00

флакон з розпилювачем для дезінфекції універсальний, 200 мл 0.5%

210.00


Дезінфекційний засіб «ЛЕГІОН САНІТАЙЗЕР» являє собою опалесцентну рідину, без запаху, готова препаративна форма для застосування методом зрошення та розпилення.

Деззасобу «LEGION SANITIZER» властиві:

  • активність по відношенню до широкого спектру мікроорганізмів - бактерій, вірусів (в т.ч. коронавірусів), грибків;
  • відсутність формування резистентних варіантів мікроорганізмів;
  • дезінфікуючий засіб «LEGION SANITIZER» відноситься до 4 класу малонебезпечних сполук;
  • відсутність запаху, подразнюючої дії на слизові оболонки і шкіру;
  • універсальність - можливість застосування на різноманітних об'єктах;
  • стабільність і безпека при зберіганні і транспортуванні;
  • відсутність агресивної дії по відношенню до матеріалів, які обробляються;
  • екологічна безпека.

Цей засіб має унікальну здатність - пролонговану знезаражуючу дію. Оброблені засобом «LEGION SANITIZER» поверхні зберігають дезінфікуючу здатність тривалий час (7 днів і більше), що важливо при дезобробках приміщень і предметів обстановки, а відсутність запаху, нетоксичність діючої речовини дозволяє проводити дезінфекцію в присутності персоналу.

Концентрація готового до застосування дезінфікуючого засобу «LEGION SANITIZER» - 0.5% та 1% за діючою речовиною, біоцідному полімеру полігексаметіденгуанідіну гідрохлориду. Не містить альдегідів, спиртів, активного хлору.

Дезінфікуючий засіб рекомендовано для поточної, вимушеної і заключної дезінфекції поверхонь приміщень, меблів, систем вентиляції і кондиціонування повітря; обладнання та приладів, одягу, білизни; сан-тех. обладнання, посуду, одягу, взуття. Також засіб рекомендовано для боротьби з пліснявою на поверхнях житлових і виробничих приміщень.

Спосіб застосування

Засіб «LEGION SANITIZER» застосовується для дезінфекції поверхонь методом зрошення. Засіб наноситься на поверхні або предмети до повного зволоження. Необхідно витримати експозицію для випаровування вологи з оброблених об'єктів. На поверхнях утворюється мікрошар діючої речовини засобу, який забезпечує тривалу дезінфікуючу післядію. Оброблені поверхні не вимагають змивання, якщо вони не контактують з їжею, водою. Посуд підлягає споліскуванню.

Засіб «LEGION SANITIZER» застосовується для дезінфекції шкіри рук. На руки наносять приблизно 3 мл засобу, чи за допомогою розпилювача наносять засіб до повного зволоження шкіри, та ретельно втирають у шкіру рук до повного висихання. Змивання засобу після обробки не потрібне – засіб володіє пролонгованими дезінфікуючими властивостями на шкірі до 6 годин або першого миття рук.

Застережні заходи при роботі із дезінфікуючим засобом

При роботі із засобом необхідно дотримуватися правил особистої гігієни, не пити, не вживати їжу, не курити. Уникати потрапляння засобу на слизові оболонки, у очі.

Заходи першої допомоги при отруєнні

При випадковому потраплянні концентрованих розчинів засобу в шлунок необхідно терміново випити кілька склянок води або міцного чаю кімнатної температури, після чого – прийняти адсорбенти (активоване вугілля). Блювання не стимулювати. При необхідності звернутися до лікаря.
При попаданні засобу в очі необхідно негайно промити очі теплою проточною водою протягом 10-15 хвилин. При необхідності звернутися до лікаря.

Методи утилізації засобу

Засіб біологічно розкладається. Відпрацьовані робочі розчини дезінфекційного засобу утилізують способом розбавлення водою з наступним зливанням у каналізаційну мережу.


Термін придатності засобу: 12 місяців.


АТТIС
Акцiонерне
товариство
Україна, 04073
м.Київ, вул. Куренівська, 5/7
т. (050) 462-5677,
т. (050) 331-5527,
т. (067) 828-4303 
info@attis.com.ua
www.attis.com.ua
Р/р № 403052990000026004036231370
в АТ КБ «Приватбанк», м.Київ,
МФО 305299
Код ЗКПО 03574724
Разработано "Deep Vision"