Універсальні пастеризаційно-охолоджувальні установки пластинчасті автоматичні 1000 – 30000 л/год.

Універсальна пастеризаційно-охолоджувальна установка, призначена для одночасної швидкої пастеризації, охолодження та догрівання продукту (молока, води, соків без м'якоті, вина, квасу, пив а та ін.) у потоці до заданої температури. Економія енергії до 94% у секції регенерації.


Універсальні пастеризаційно-охолоджувальні установки застосовуються на молочних виробництвах і забезпечують температуру молока на виході після пастеризації в діапазоні +4°С...+40°С.

+4°С…+6°С - необхідно при виробництві молока, при проведенні термізації молока,

+30°С…+34°С – температура сквашування при виробництві кисломолочної продукції (сири, творог, кефір, йогурт тощо).  


Кількість робочих секцій, шт5
Продуктивність по молоку, т/год13510152025
Витрата пари в секції пастеризації, кг/год.12304590135180225
Витрата пари в секції догріву, кг/год.40105165330500660830
Тиск пари, МПа0,3
ХолодоносійХолодна вода
Температура холодоносія, °С+0,5...+3
Витрата холодоносія, т/год261020304050
Температура продукту, °С:
  - Початкова+4…+8
  - на сепаратор+38…+55
  - пастеризації+72…+95
  - на виході без охолодження та догріву+9…+14
  - на виході з догріванням та з охолодженням+4…+35
Час витримки, сек30
Регенерація, %94
Економія, в режимі термізації, кВт/годот 200 до 4900
Споживання ел.енергії 380 В, кВт6
Габаритні розміри установки на 10000 л/год.
  без витримувача, мм3000х1600х2000
  з витримувачем, мм3300х1600х2600


Застосування універсальних автоматизованих пастустановок дозволяє підвищити якість продукції і максимально зменшити вплив людського фактора. Відповідно до діючих стандартів пастустановка забезпечує автоматизацію контролю, регулювання та запису температури та положення перемикаючих клапанів. Є можливість передачі на зовнішній комп'ютер (технолога, майстра, бухгалтерії тощо.) з наступним переглядом та роздруківкою архіву.

Переваги додаткового проміжного водяного контуру

  1. У секції пастеризації циркулює не пароводяна суміш, а лише гаряча вода (дисцилят), що виключає відкладення солей на пластинах.
  2. Температура гарячої води, що гріє, в секції пастеризації вище всього на 1-2°С температури молока, - це м'який режим теплової обробки, що більш бажано для білка в молоці.

Вартість універсальної пастеризаційно-охолоджувальної установки залежить від комплектації та визначається після заповнення «Опитувального листа»

Застосування програмованих контролерів з ПЗ «САТТІ» і панелей з сенсорним екраном дозволяють автоматизувати роботу пастустановок, а також систем, що включають пастустановки, сепаратори, гомогенізатори, насоси, ємності та СІП-мийку.

Фахівцями АТ «АТТІС» розробляється програмне забезпечення для різних рецептів та технологічних процесів зі швидким переналагодженням. Тобто. оператору достатньо вибрати на панелі в меню завдання «Який продукт» вироблятиметься (молоко, кефір, йогурт, творог, сир, пастеризована вода тощо) та установка самостійно вийде на робочий режим температур та продуктивності згідно з алгоритмом. Спочатку установка розженеться на воді, потім перейде на продукт. Після закінчення продукту відбудеться виштовхування продукту водою та ополіскування.

В установці застосовано:

- автоматичний вихід на заданий температурний та швидкісний режим на воді;

- автоматичне виштовхування молоком води з бачка та установки на початку роботи;

- автоматичне виштовхування водою молока з бачка та установки після закінчення роботи.

Це дозволяє уникати пригарів та змішування продукту з водою.

Щоб уникнути «заварювання» установки, ведеться контроль теплопередачі в секції пастеризації . При зменшенні теплопередачі (відкладення на пластинах) до критичного значення установка переходить на кільце і пропонує оператору перейти в режим миття, про що сигналізує ліхтар і напис на екрані.



Універсальна пастеризаційно-охолоджувальна установка може комплектуватися додатковими опціями:

  1. Бачок приймальний з безпоплавковим регулятором рівня та миючою головкою, що унеможливлює наявність ділянок, які можуть погано промиватися. Дана конструкція забезпечує бактеріальну чистоту продукту що випускається.
  2. Установка може бути укомплектована системою контролю тиску або системою автоматичного підтримання тиску для запобігання потраплянню сирого молока в контур пастеризованого при проходженні молока через секції пастеризації, регенерації та охолодження.
    1. У разі зменшення тиску на стороні пастеризованого молока установка переходить на кільце і пропонує оператору провести регулювання, про що сигналізує ліхтар та напис на екрані.
      Оператор здійснює коригування тиску регулювальним краном на виході. Після цього система переходить у робочий режим.
    2. Автоматичне підтримання підвищеного тиску.
  3. Комплектація лінії подачі готового пастеризованого молока 6°С до танка готової продукції блоком поділу «молоко-вода» при виштовхуванні водою молока і навпаки, щоб уникнути попадання води в танк із продуктом. Автоматичний блок перемикає трубопровід у дренаж, коли по трубі тече вода.
  4. Змішування знежиреного молока та жирової рослинної емульсії (жиру) в потоці, з автоматичною підтримкою % жиру суміші на виході.
  5. Керування ємностями, насосами та трасами молокопроводів в апаратному відділенні.
  6. Спільна автоматична робота з сировиробниками та ємностями для виробництва кисломолочної продукції.
  7. На додаткове замовлення спеціалістами АТ «АТТІС» розробляється програмне забезпечення для різних рецептів та технологічних процесів зі швидким переналагодженням. Тобто оператору достатньо вибрати на панелі в меню завдання «Який продукт» вироблятиметься (молоко, кефір, йогурт тощо) і установка самостійно вийде на робочий режим температур та продуктивність згідно з алгоритмом.
  8. Автоматизація миття Пастеризаційно-охолоджувальної установки
    1. При підключенні ПОУУ до заводської СІП мийки відбудеться автоматичне миття пастустановки після закінчення технологічного процесу та «Зупинка».
    2. Комплектація автономною СІП-мийкою. Установка після виштовхування молока водою подасть в бачок миючий розчин і здійснить автоматичне миття. Концентрація миючих розчинів підтримується автоматично.

Згідно з зручним програмним забезпеченням оператор може самостійно створити додатковий алгоритм роботи установки для нового продукту.


Внесення рослинної жирової емульсії у потоці

Також АТ «АТТІС» розробляє та виробляє універсальні автоматизовані пастеризаційно-охолоджувальні установки призначені для внесення рослинної жирової емульсії у потоці у знежирене молоко (у заданих пропорціях) та наповнення сировиготовлювачів готовою пастеризованою сумішшю до заданого рівня.

При цьому виштовхування води з установки молоком, а потім виштовхування водою молока з установки після виконання дозування у сировиробник відбувається автоматично.

Весь технологічний процес відображається на екрані (технолога або майстра) в режимі on-line, з реєстрацією в архів.

 

 

Технолог перед початком роботи задає в меню температуру пастеризації, відсоток рослинного жиру, що вноситься. Далі після натискання кнопки «ПУСК» система ПЗ «САТТІ» автоматично включає насоси, підтримує температуру пастеризації, підтримує відсоток жиру, що вноситься в знежирене молоко.

При цьому ведеться повний автоматичний облік за кількістю в кг і за часом відповідно до заданого технологічного процесу з передачею даних до майстра, технолога або бухгалтерії.

Система «САТТІ» дозволяє контролювати витрату рідин або продуктів та своєчасно їх поповнювати. При досягненні заданої кількості можлива подача сигналу, що управляє, на пристрої для заповнення або спустошення ємності (насос, шнековий живильник, заслінки, пневмопровід). Підтримується автоматичне дозування продукту до ємності або з неї.

Система «САТТІ» підтримує автоматичний режим із зовнішньою СІП-мийкою.

 

Пластини для пластинчастих теплообмінників (охолоджувачів, нагрівачів, пастеризаторів, рекуператорів, пастеризаційно-охолоджувальних установок)

  • Пластина харчова нержавіюча сталь AISI 316
  • Площа пластини 0,05 м2; 0,09 м2, 0,10 м2, 0,16 м2; 0,22 м2; 0,31 м2, 0,50 м2
  • Розміри пластини
  • Товщина пластини 0,5 мм
  • Робочий тиск до 10 атм
  • Гумове ущільнення EPDM HT, температура до 150°С

Варіанти теплообмінників, що виготовляються з даної пластини: підігрівачі, пастеризатори, охолоджувачі, рекуператори, пастеризаційно-охолоджувальні установки.

vg10_o.jpg

vg35_o.jpg

vg25_o(p).jpg

Для замовлення теплообмінника заповніть ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ.



Дізнатись більше, зайдіть за посиланням нижче:

Facebook

YouTube

АТТIС
Акцiонерне
товариство
Україна, 04073
м.Київ, вул. Куренівська, 5/7
т. (050) 462-5677,
т. (050) 331-5527,
т. (067) 828-4303 
info@attis.com.ua
www.attis.com.ua
Р/р № 403052990000026004036231370
в АТ КБ «Приватбанк», м.Київ,
МФО 305299
Код ЗКПО 03574724
Разработано "Deep Vision"